Panopoly Magic (7.x-1.92) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Table
hy: Աղյուսակ
