Panopoly Magic (7.x-1.93) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Table
eo: Tabelo
