Panopoly Magic (7.x-1.93) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: None
fy: Gjin

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje
