Panopoly Magic (7.x-1.93) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Display
ro: Afișaj

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Titles
ro: Titluri

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Advanced
ro: Avansat

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Table
ro: Tabel

en: General Settings
ro: Setări generale
