Panopoly Magic (7.x-1.94) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು
