Panopoly Magic (7.x-1.94) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Display
tr: Gösterim

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Titles
tr: Başlıklar

en: Fields
tr: Alanlar

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Table
tr: Tablo

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: AHAH callback
tr: AHAH geri dönüşü
