Panopoly News (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: News Article
de: News-Artikel

en: Featured Image
de: Ausgewähltes Bild

en: Demo Content
de: Demo-Inhalt
