Panopoly News (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Categories
de: Kategorien

en: Featured
de: Hervorheben

en: News Article
de: News-Artikel
