Panopoly News (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Primary Image
hu: Elsődleges kép
