Panopoly News (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Categories
ru: Категории

en: Featured
ru: Популярное

en: Primary Image
ru: Основное изображение
