Panopoly News (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Categories
da: Kategorier

en: News
da: Nyheder

en: News Article
da: Nyhedsartikel

en: Primary Image
da: Primært billede
