Panopoly Pages (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Parent
ar: الأب

en: URL
ar: العنوان URL
