Panopoly Pages (7.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Parent
hu: Szülő

en: URL
hu: Webcím

en: Primary Image
hu: Elsődleges kép
