Panopoly Pages (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Categories
nl: Categorieën

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Primary Image
nl: Hoofdafbeelding
