Panopoly Pages (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Categories
de: Kategorien

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Landing Page
de: Kampagnenseite
