Panopoly Pages (7.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Parent
sq: Prindi

en: URL
sq: Adresa URL
