Panopoly Pages (7.x-1.10) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Categories
ru: Категории

en: Parent
ru: Родитель

en: Primary Image
ru: Основное изображение
