Panopoly Pages (7.x-1.14) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
