Panopoly Pages (7.x-1.16) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Categories
is: Flokkar

en: Parent
is: Foreldri

en: URL
is: vefslóð
