Panopoly Pages (7.x-1.18) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Categories
uk: Категорії

en: Parent
uk: Батько

en: URL
uk: URL-адреса

en: Primary Image
uk: Основне зображення
