Panopoly Pages (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: URL
be: Спасылка
