Panopoly Pages (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: URL
bo: དྲ་གནས
