Panopoly Pages (7.x-1.38) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Save
fi: Tallenna

en: Primary Image
fi: Ensisijainen kuva
