Panopoly Pages (7.x-1.58) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Categories
pt: Categorias

en: Save
pt: Guardar

en: Content Page
pt: Página de Conteúdo

en: Panopoly Pages
pt: Páginas do Panopoly

en: Primary Image
pt: Imagem Primária
