Panopoly Pages (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Categories
hi: वर्ग

en: Parent
hi: मूल जनक

en: URL
hi: यूआरएल
