Panopoly Pages (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
