Panopoly Pages (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Parent
fa: والد

en: URL
fa: نشانی
