Panopoly Pages (7.x-1.8) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Parent
tr: Üst öge

en: Create Landing Page
tr: Açılış Sayfası Oluştur

en: Landing Page
tr: Açılış Sayfası
