Panopoly Search (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Keywords
az: Açar söz

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Search form
az: Axtarış forması
