Panopoly Search (7.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى
