Panopoly Search (7.x-1.16) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Default
nl: Standaard

en: Path
nl: Pad

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Custom
nl: Aangepast

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Current search
nl: Huidige zoekopdracht

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: Search form
nl: Zoekveld
