Panopoly Search (7.x-1.17) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Enter your keywords
bg: Въведете ключови думи

en: Search form
bg: Форма за търсене
