Panopoly Search (7.x-1.18) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Default
ja: デフォルト

en: Path
ja: パス

en: Keywords
ja: キーワード

en: Custom
ja: カスタム

en: Advanced
ja: 高度

en: 1 item | @count items
ja[0]: 1 項目
ja[1]: @count 項目

en: Simple
ja: 簡単

en: Enter your keywords
ja: 検索キーワードを入力してください

en: Search form
ja: 検索フォーム
