Panopoly Search (7.x-1.18) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: Enter your keywords
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​របស់​អ្នក

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក
