Panopoly Search (7.x-1.20) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Default
jv: Gawan

en: results
jv: kasil

en: search
jv: goléki

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Custom
jv: Kostum

en: Advanced
jv: Mahir

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: Enter your keywords
jv: Ketiknā tembung kunci

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Searched %type for %keys.
jv: Nggolèk %type kanggo %keys.
