Panopoly Search (7.x-1.28) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: results
eo: rezultoj

en: search
eo: serĉu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Custom
eo: Propra

en: Advanced
eo: Specialaj

en: 1 item | @count items
eo[0]: @count ero
eo[1]: @count eroj

en: Enter your keywords
eo: Enigu viajn ŝlosilvortojn

en: Search form
eo: Serĉformularo
