Panopoly Search (7.x-1.28) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Default
it: Predefinito

en: Path
it: Percorso

en: results
it: risultati

en: search
it: ricerca

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Custom
it: Personalizzato

en: Advanced
it: Avanzate

en: 1 item | @count items
it[0]: 1 oggetto
it[1]: @count oggetti

en: Current search
it: Ricerca corrente

en: Simple
it: Semplice

en: Enter your keywords
it: Inserisci le chiavi di ricerca

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Searched %type for %keys.
it: Cercato %keys in %type.
