Panopoly Search (7.x-1.34) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: results
sk: výsledky

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Custom
sk: Vlastná

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Enter your keywords
sk: Zadajte kľúčové slová

en: Search form
sk: Vyhľadávanie
