Panopoly Search (7.x-1.35) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: 1 item | @count items
dz[0]: རྣམ་གྲངས་ ༡་
dz[1]: %count རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Enter your keywords
dz: ཁྱོད་རའི་གཙོ་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
