Panopoly Search (7.x-1.35) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Custom
lt: Savitas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Simple
lt: Paprastas

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Searched %type for %keys.
lt: Ieškota %type pagal %keys.
