Panopoly Search (7.x-1.36) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: results
hr: rezultati

en: search
hr: pretraga

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: Enter your keywords
hr: Unesite vaše ključne riječi

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Searched %type for %keys.
hr: Pretraženo %type za %keys.
