Panopoly Search (7.x-1.37) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Path
ta: பாதை

en: results
ta: முடிவுகள்

en: search
ta: தேடல்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: 1 item | @count items
ta[0]: 1 பொருள்
ta[1]: @count பொருட்கள்

en: Search form
ta: தேடல் படிவம்
