Panopoly Search (7.x-1.39) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Path
bs: Putanja

en: results
bs: rezultati

en: search
bs: pretraga

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Enter your keywords
bs: Unesite vaše ključne riječi

en: Search form
bs: Forma za pretragu
