Panopoly Search (7.x-1.39) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: results
sv: resultat

en: search
sv: sök

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Custom
sv: Anpassad

en: Advanced
sv: Utökad

en: 1 item | @count items
sv[0]: 1 artikel
sv[1]: @count artiklar

en: Current search
sv: Aktuell sökning

en: Simple
sv: Enkel

en: Enter your keywords
sv: Ange dina nyckelord

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Searched %type for %keys.
sv: Sökte genom %type efter %keys.
