Panopoly Search (7.x-1.40) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Default
tr: Varsayılan

en: Path
tr: Yol

en: results
tr: sonuçlar

en: search
tr: ara

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Custom
tr: Özel

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: 1 item | @count items
tr[0]: 1 öğe
tr[1]: @count öğe

en: Simple
tr: Basit

en: Enter your keywords
tr: Anahtar kelimelerinizi girin

en: Search form
tr: Arama formu

en: Searched %type for %keys.
tr: %type içinde %keys arandı.
