Panopoly Search (7.x-1.41) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Enter your keywords
or: ଆପଣଂକ ସୂଚକ ଶବ୍ଦ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ
