Panopoly Search (7.x-1.42) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Search
is: Leita

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: results
is: úrslit

en: search
is: leita

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Custom
is: Sergjørt

en: 1 item | @count items
is[0]: 1 liður
is[1]: @count liðir

en: Enter your keywords
is: Skriva tíni leitorð

en: Search form
is: Leitifelt
