Panopoly Search (7.x-1.43) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: Search type
my: ရှာဖွေရေးစံနစ်အမျိုးအစား

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်
