Panopoly Search (7.x-1.45) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Path
fa: مسیر

en: results
fa: نتایج

en: search
fa: جستجو

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: 1 item | @count items
fa[0]: 1 آیتم
fa[1]: @count آیتم

en: Simple
fa: ساده

en: Enter your keywords
fa: کلمات کلیدی خود را وارد کنید

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Searched %type for %keys.
fa: %keys در %type جستجو شدند.
