Panopoly Search (7.x-1.46) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: results
be: вынікі

en: search
be: пошук

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Advanced
be: Дадаткова

en: 1 item | @count items
be[0]: 1 пункт
be[1]: @count пунктаў(ы)

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Searched %type for %keys.
be: Пошук %type для %keys.
